top of page

Araba seyahatlerini güzelleştiren uygulamalar

Lüks araç kiralama herkesin hassas olduğu konudur. Pekiyi arabada seyahat ederken en işime yarayan uygulamalar hangileri? Hepsini sizin için araştırdık.İstediğiniz son model lüks arabayı, Akgün Motors’dan güvenle kiralayıp yola koyuldunuz. Buraya kadar her şey süper! İster tatile, isterseniz de kısa bir seyahate çıkın, arabada geçireceğiniz vakitten zevk almanız ve yolda sıkılmamanız için telefonunuzdan kolayca açabileceğiniz hem işinize yarayan hem de sizi eğlendiren uygulamaları derledik.


Navigasyon

Kiralık arabanızda gitmek istediğiniz lokasyondan şaşmamak için mutlaka navigasyon hizmetinden yararlanmanız gerekir. Eğer kiraladığınız arabada kendinden navigasyon sistemi varsa, o halde yeniden cep telefonunuzdan indirmenize gerek kalmaz. Navigasyon uygulaması olarak Yandex, Google Maps gibi uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle Yandex, sizi trafikte kalmadan en kestirme yoldan götürerek, zamandan kazanmanızı sağlıyor.


Gideceğiniz yer için öneri veren uygulama; Spottly

Spottly sıradaki seyahatiniz için yeni bir plan sunuyor. Bir destinasyon seçin, Spottly gidilecek tüm yerlerin resimlerini hemen göstersin. Tüm yerlerin resimleri dünyanın çeşitli yerlerindeki Spottly topluluğu ve Instagram seyahat düzenleyicileri tarafından özenle seçilmiş. Gördüğünüz her resimde yer puanları ve TripAdvisor, Foursquare ve Yelp ayrıntıları harika bir şekilde biraraya getirilmiş.


Yeni yerler keşfetmek ve daha fazlası için:


Citymapper

Gittiğiniz yerde sanki orada yaşıyormuş gibi rahat ulaşım sağlamak mı istiyorsunuz? Citymapper karmaşık görünen şehirleri bile kolaylıkla gezmenizi sağlayacak bir ulaşım uygulaması. Bir noktadan diğerine gerçek zamanlı kalkış bilgileri ile metro, otobüs, tren, vapur, bisiklet gibi ulaşım araçları ile zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen bilgilerle şehirdeki hayatınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.


MAPS.ME

MAPS.ME ile gittiğiniz yeri adım adım yönlendirmelerle gösteren bir navigasyon sistemline sahip olabilir ve ücretsiz, ayrıntılı ve tamamen çevrimdışı haritalara ulaşabilirsiniz.


Milli Parklar

Ülkemizdeki milli park, tabiat parkı vb. sahaları ziyaret etmek isteyenlere kılavuzluk etmesi için tasarlanmış. Uygulama sayesinde Türkiye’deki Milli parklar hakkında detaylı bilgi edinebilir; fotoğraf galerisi ile ilk izlenim elde edebilirsiniz. Ayrıca Milli parklarda düzenlenen etkinlikler, haberler, duyurular hakkında bilgi alabilir, filtreleme ve sorgu yaparak istenilen milli parka kolayca erişebilir, harita yardımıyla saha içerisinde önemli noktaları görebilirsiniz. Özellikle hafta sonları arabaya atlayıp bu harika yerleri keşfedebilirsiniz.


Konu yemek olunca: Gurme

Uzun bir yolun sonunda arabanızı park edip harika tatlar deneyeceğiniz esnada yardımınıza koşacak bu uygulamayı çok seveceksiniz. Gurme güvenilir kaynakları göstererek, size yeni lezzetleri keşfetme deneyimi yaşatıyor. Vedat Milor, Mehmet Yaşin gibi gurme isimlerin, Ömür Akkor gibi şeflerin ve Harbiyiyorum gibi blogların tadım yaptıkları restoranları Gurme'de keşfedebilir, incelemelerini okuyabilirsiniz.


Keyifle süreyim dediğinizde: Apple Music

30 milyondan fazla şarkı arşivi ve yeni tasarımıyla Apple Music, şimdi müzikle ilgili her konuda her zamankinden daha iyi. Kendi müzik koleksiyonunuzun yanı sıra Apple Music’in uçsuz bucaksız arşivi de parmaklarınızın ucunda, uzun yollarda giderken istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Uzmanlar sizin için çok seveceğiniz yeni şarkıları ve sanatçıları bulurken, Beats 1 radyo dünyanın en büyük sanatçı ve DJ’lerini sizinle buluşturuyor.


10 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Коментарі


bottom of page