top of page

Lüks araç kiralamada bilinmesi gerekenler

Türkiye'de günlük oto kiralama sektöründe 30 bin araç bulunuyor. Yolculuklarınızı daha konforlu hale getirmek, kısa tatillerde road trip yaparak otomobil ile seyahat etmenin keyfine varmak, lüks davetler için kolay bir çözüm üretmek ya da daha farklı nedenlerden oto kiralamaya yönelebilirsiniz. Akgün Motors, lüks araç kiralarken bilmeniz gereken ve en merak edilen noktaları yazıyor.*Fotoğrafta kullanılan araç Lamborghini Aventador'dur.

**Akgün Motors'dan Lamborghini de kiralayabilirsiniz.


Kullanım amacına dikkat

Araç kiralarken mutlaka dikkat etmeniz gereken nokta, amacına dikkat etmek. Örneğin; bavullarla gideceğiniz bir yolculuk için otomobil seçerken bagajların ne kadar hacimli olduğuna dikkat etmeniz amacına uygun otomobil seçmenizi kolaylaştıracaktır. Eğer kalabalık bir etkinlik için otomobil kiralıyorsanız, yine amacına uygun olarak büyük ve çok koltuklu modellere yönelmeniz akıllıca olacaktır.


Ek hizmetler

Araç kiralarken otomobiliniz dışında ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Otomobil kiralamayı düşündüğünüz firmanın özelliklerine göre değişiklik gösteren bu noktaları aracınızı kiralamadan önce netleştirebilir ve çocuk koltuğu-yükseltici, navigasyon, adrese teslim ve iade, genç sürücü hizmeti gibi ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


Araç kiralama süresi

Günlük otomobil kiralamada süre en az 24 saat, aylık otomobil kiralama süresi ise 30 gün ve üzeri olarak değişiklik gösteriyor. Bir ya da iki günlük gibi kısa vadeli lüks otomobil kiralamalarında lüks araçların fiyatını öğrenmek için Akgün Motors sayfamızı ziyaret edip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


LÜKS OTOMOBİL KİRALAMA SEBEPLERİ

* Özel davetlere ulaşım ve bununla ilgili her türlü hizmette,

* Misafirlerinizi karşılama ve onların ulaşımlarını sağlama,

* İş odaklı konferans, toplantı, davetleriniz için,

* Ailenizle kısa ya da uzun seyahat ve tatil planlamaları yaptığınızda,

* Alım-satım konularına girmeden lüks otomobik kullanma ve istediğiniz an başka bir lüks otomobille değiştirmede,

* Trafik ve yoğun tempodan ötürü araç kullanma riskinizi minimuma indirmek için lüks arabanız ile birlikte özel şöför de kiralayıp kiralık otomobilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

68 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page