top of page

En güvenilir kiralık araba firması nasıl seçilir?

Yaz ayları giderek yaklaşıyor, bu da demek oluyor ki her zamankinden daha çok gezeceğiz. Özellikle hafta sonları arabayla kolaylıkla gideceğimiz piknik yerleri, Garipçe ve Silivri gibi İstanbul’a yakın yerler ya da tatilde tercih edeceğiniz, Cunda, Alaçatı gibi Ege tarafları senenin tüm stresini atmaya yardım edecek.Pekiyi araba kiralarken en önemli olan nokta nedir? Kiralayacağınız arabanın markası, motor kapasitesi, yakıtı ve genişliği önemli olduğu kadar arabanızı nereden nasıl kiraladığınız da çok önemli. Şehrin en güvenilir kiralık araba şirketlerinden biri olan Akgün Motors’da ihtiyacınıza uygun en lüks arabaları en uygun fiyata bulabilir ve araba sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Araç kiralarken dikkat edeceğiniz en önemli faktör, şirketin güvenilir olması. Her şeyden önce internet sitesinden kiralayacağınız araçlar ve araba kiralama hakkında bilgi alabileceğiniz ve şirket hakkında bilgi veren şirketlere yönelmelisiniz. Daha sonra mutlaka telefonda konuştuktan sonra yüz yüze görüşmelisiniz.

Akgün Motors’da tüm müşteriler aynı şekilde bir aile gibi karşılanır ve tüm işlemler eksiksiz yapılır. Bütün araçlarımız kaskoludur. Araç kiralarken kaskosuz bir araç, kaza anında tüm masrafları sizin ödemeniz anlamına gelir. Bu nedenle mutlaka arabanızı güvenilir bir şirketten kiralamalısınız.

Özellikle bayram zamanlarında kiralık araba konusunda dolandırıcı firmalar çok olduğu için yaz döneminde ve özel günlerde şirket araştırması konusunda dikkat etmelisiniz.

12 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page