top of page

En uygun ve güvenilir kiralık Merdeces A180

Kısa ya da uzun dönem araç kiralamak için en güvenilir adres olan Akgün Motors’da Mercedes’in en şehir hayatına uygun otomobillerinden biri olan A180’i de bulabilirsiniz.

Bir dönemin çok konuşulan kiralık Mercedes A180’i hala Mercedes modelleri arasında en sevilen. Crossover tipi yerden biraz daha yüksek olan tasarımıyla hem hafif çukurlara hem de tümseklere rahatça gireceğiniz Mercedes A180, şehiriçinde kullanmak için bir arabada aradığınız tüm özellikleri size sunuyor.Hem sportif hem günlük hem de ofis yaşamına rahatlıkla ayak duyduracak olan Mercedes A180’in hem dizel hem de amg modeli bulunuyor. Tüm renkleri muhteşem olan kiralık Mercedes A180, sun roof’lu hali ile yaz günlerinin vazgeçilmezini oluşturuyor.

Böyle bir otomobille sahilde tur atmayı ve sevdiklerinizle harika bir gün geçirmeyi kim istemez ki?

Dış görünüşü hafif yerden yüksek olduğu için ultra spor arabası görünüşünü çağrıştırmasa da, yine de kıvrımları ve Mercedes logosu ile bu canavarın oldukça dinamik olduğunu ilk görüşte anlayabiliyorsunuz.

Eco Start/Stop özelliği ile trafik sıkıştığında ya da trafik ışıklarında aracın motorunu otomatik olarak durdurmanızı sağlıyor. Siz hareket ettiğinizde ise yeniden devreye giriyor. Emisyon değerleri bakımında da oldukça tatmin edici olan Mercedes A180’i Akgün Motors’dan en uygun fiyata hem uzun dönemli hem de kısa dönemli olarak kiralayabilirsiniz.


58 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page