top of page

Kiralık Ford Ranger Wildtrak

Özellikle rahat, geniş ve size hayatınızın her anında kolaylık sağlayacak bir araba arıyorsanız, Ford Ranger Wildtrak’ı mutlaka denemelisiniz.Kiralık Ford Ranger Wildtrak


Hem arkadaşlarınızla, hem de ailenizle hafta sonu yapacağınız şehir dışı kaçamaklar ya da eğlenmek için yapacağız roadtriplerde size eşlik edecek Ford Ranger Wildtrak aynı zamanda yağmur çamur demeden rahat bir kullanım ve sürüş vaadediyor.

2015 model Ford Ranger Wildtrak’i Akgün Motors’dan isterseniz günlük isterseniz de uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz.


Ama ondan önce, bu güzel ve rahat arabanın özelliklerine bir göz atalım. Ford Ranger Wildtrak’i sevdiklerinize geniş bir alan sunuyor. Ayrıca yaz tatilleri ya da piknikler için de arkasında kocaman bagaj olarak kullanabileceğiniz bir alan bulunuyor. Daha önce jeep gibi büyük araç kullananlar bilirler, geniş ve büyük arabalardan daha rahat bir şey yoktur.

Trafikte büyük araç ile her zaman rahat edersiniz, konforludur ve daha diğer arabalar tarafından sıkıştırılmazsınız. Tüm bunlar bir kenara Ford Ranger Wildtrak, uzun yollar için de biçilmiş bir kaftan. Şehirden kısa süreli ya da uzun süreli kaçamak yapmayı seviyorsanız, arabada uzun yol size zevk veriyorsa, mutlaka kullanmayı deneyimlemeniz gereken modellerden biri de Ford Ranger Wildtrak.


Ford Ranger Wildtrak Özellikleri

Dört kapısı bulunan Ford Ranger Wildtrak’te beş kişi çok rahat bir şekilde seyahat edebiliyorsunuz. Ayrıca geniş kapıları sayesinde arkadaki yolcuların rahatça inip binmesini sağlıyor. Ayrıca en iyi bacak mesafesine de sahip olan Ford Ranger Wildtrak’in yaklaşık 1200 kg taşıma kapasitesi var.Pick-up arabalar içinde en rahat ve en konforlu olanı Ford Ranger Wildtrak, “her yere gidebilen ve her şeyi yapabilen” olarak anılıyor. Tasarımı, performansı ve teknolojisi açısından bir arabada aradığınız her şeyi hatta daha fazlasını bulacağınz, Ford Ranger Wildtrak,sağlam ve fonksiyonel 4x4 özelliği ile 800mm derinliğe kadar suda ilerleyebiliyor. Sert çevre koşullarında da üstün bir sürüş sağlıyor.


Ford Ranger Wildtrak Kiralayın

0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem Ford Ranger Wildtrak hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.1.268 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page