top of page

Kiralık Mercedes C200 Dizel

Dünyanın en lüks araba markalarından biri olan Mercedes’in orta sınıfı temsil eden C serisine ait C200 modeli, 1,6 litrelik turbo beslemeli dizel motoru ve otomatik şanzımanı ile araba kullanmayı konforlu ve verimli hale getiriyor.
Mercedes modelleri arasında hem oldukça dinamik hem de dizel seçeceği ile kolaylık sağlayan Mercedes C200 Dizel’i Akgün Motors’dan hem uzun hem de kısa vadede kiralayabilirsiniz. Ama önce Mercedes C200 Dizel’in özelliklerine yeniden bir göz atalım,

Mercedes C serisine ait olan C200 Dizel, ilk bakışta S serisi izlenimi verse de exclusive donanım paketi ile çok dinamik bir görüntüye kavuşuyor. AMG paketi ile kiralarsanız, otomobil daha spor bir görünümle geliyor. Mercedes C200 Dizel’in iç görünümünü soracak olursanız, her Mercedes modeli gibi lüks ve konforlu. Oldukça geniş olan iç tasarım, özellikle ön bölümde rahat bir kullanım sunuyor. Arka bölümde ise diz mesafesi yolcuların keyifle bir deneyim yaşamasına sebep oluyor. Kalite ve işçilik söz konusu olduğunda C modeli ile bekleneni fazlasıyla karşılayan Mercedes C200 Dizel, gösterge tablosu, havalı orta konsolu, ve multi medya ekranı ile araba severlerin kalbini daha ilk bakışta fethediyor. Üstelik Mercedes C200 Dizel’in 480 litre bagaj hacmi ise, tatillerde büyük kolaylık sağlıyor.

Mercedes C200 Dizel’in motorunu soruyorsanız, 1.6 litrelik turbo beslemeli dizel motoru ile bu canavar asfaltı ağlatıyor. Üstelik Mercedes mühendislerinin özel çalışması ile motor çalışmaya başladığında bu arabanın benzinli olduğunu bile düşünüyorsunuz. 1598 hacmindeki motor, 136 HP güç barındırıyor. Hızlı geçişlere sahip şanzımanla bu otomobili kullanmaktan oldukça zevk alacağınız kesin.

Mercedes C200 Dizel’i Akgün Motors’dan ister uzun isterseniz de kısa vadede güvenle kiralayabilirsiniz.


0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem Mercedes C200 Dizel hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.

166 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page