top of page

Kiralık Porsche 718 Cayman

Herhalde tüm otomobil tutkunlarının hayali, bir Porsche sahibi olmaktır. Hatta şöyle düzeltelim, otomobilin 'o'sunu bilen herkes, bir Porsche kullanmak ister.

Öyleyse sizi kiralık lüks arabalar bulacağınız son derece güvenilir ve uygun fiyatlı rent a car firması Akgün Motors ile tanıştıralım.Akgün Motors'da ister kısa, ister uzun vadeli tüm lüks otomobil modellerini kiralayacağınız gibi elbette Porsche'e de kiralayabilirsiniz.

Porsche'nin en çok tercih edilen modellerinden biri olan Cayman'ı da Akgün Motors'dan güvenle kiralayabilirsiniz.Porsche Cayman'ı kiralamadan önce, bu harika otomobilin özelliklerine bir kez daha göz atmaya ne dersiniz?Porsche 718 Cayman, öncelikle lansman rengi olan tatlı mavisi ile ön plana çıkıyor. Herhalde Porsche sahibi olmak isteyen herkes iddialı bir renk tercih ederdi diye düşünerek, bu maviye aşık olduğumuzu da söylemeden edemiyoruz.Aslında Porsche 718 Cayman'ı anlatmak için sözler kiyafetsiz kalıyor. Şayet bu otomobilin fotoğrafını gördüğünüzde bile içinizin pır pır ettiğini biliyoruz. Ama biz yine de özelliklerden bahsederek, içinizi biraz daha bu aşk ile dolduralım.Sportif kıvrımları ve görüşünü ile gerçek bir spor otomobilden beklediğiniz her şeyi fazlası ile karşılayan Porsche 718 Cayman, daima spor sürüş sunuyor. İlk Porsche 718 Cayman modeli, 1963 yılında 718 GTR Cayman modelinden esinlenerek yaratılmış. Sportifliğin yanı sıra savaşçı ve asi motoru ile de hayran bırakan Porsche 718 Cayman, alçak ve pürüzsüz tasarımı ile asfaltları ağlatıyor. Hava girişlerinin stili Porsche 718 Cayman'a daha sportif bir duruş kazandırırken, LED gündüz farları ile de bambaşka bir görünüm sunuyor.Jant boyları ise 20 inç'e kadar ulaşarak oldukça genişleyebiliyor. Dört LED içeren bu farlar, fren spotları, yatay arka lamba ünitelerinin her birine entegre edilmiş durumda. Porsche 718 Cayman'daki başka bir sportif detay ise V şeklindeki tabanlara sahip yan aynaları.Daha fazla performans alabilmeniz için Porsche 718 Cayman'in iç tasarımı da kendine aşık ediyor. Yeni ön konsol görünümüne harika bir dokunuş kazandıran yeniden şekillendirilmiş yatay tasarımların yanı sıra yükselen orta konsol, direksiyon ve vites kolu arasındaki mesafeyi kısaltarak fonksiyon düğmelerine net bir erişim de sağlıyor.Yeni spor direksiyon 918 Spyder modelinden türetilmiş. Opsiyonel GT spor direksiyon daha küçük çapıyla kokpit hissini de güçlendiriyor. Üç adet yuvarlak göstergeden oluşan Porsche 718 Cayman, 4.6 inçlik renkli ekrana sahip.

Ayrıca bunun yanı sıra 7 inç dokunmatik multi touch özellikli bir ekrana sahip.


0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem Porsche 718 Cayman hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.424 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page