top of page

Kiralık Range Rover Sport

En dinamik Range Rover modellerinden biri olan Range Rover Sport'u Akgün Motors'dan en uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Bu muhteşem arabaya sahip olmadan önce, 2018 modelinin özelliklerine hep birlikte göz atalım.
Kiralık Range Rover Sport


Range Rover'lar arasında en dinamik model olan Range Rover Sport, güçlü duruşuyla ilk görüşte kendini belli ediyor. Izgalaralarından yeniden tasarlanan moto kapağına, havalandırmasından sportif jantlarına ve sade, dinamik görüntüsüne kadar bir Range Rover'da aradığınız tüm özelliklere sahip olan Range Rover Sport, 5 litre V8 supercharged benzinli motoru 525 bg seviyesinde iyileştirilmiş bir güç sağlıyor.


0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem Range Rover Sport hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsinizTouch Pro Duo’yu tam renkli Head-up Display ve İnteraktif Sürücü Ekranı ile birlikte, birden fazla özelliği aynı anda görüntülemek ve etkileşim kurmak üzere kullanabilirsiniz.
80 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page