top of page

Kiralık yeni kasa BMW

En lüks otomobil markalarından biri olan BMW’nin yeni kasaya sahip olan modellerini Akgün Motors’dan güvenli şekilde kiralayabilirsiniz.BMW yeni kasa demişken, otomobil devinin en sevilen yeni modeli BMW M2 Coupe’yi sizin için inceledik.

Rengiyle kendine hayran bırakan BMW M2 Coupe, BMW M GmbH’nin tarihi kökenine dayanarak tasarlanmış. Sportif görünüşü ile daha ilk görüşte kalbinizi çalan BMW M2 Coupe, klasik arkadan itiş özelliği, hassasiyeti ve çevikliği ile harika bir sürüş deneyimi sunuyor. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıkları BMW M2 Coupe’yi diğer BMW modellerinden ayırırken, hava akışı ve aerodinamik özellikleri, süspansiyon ve güçlü M TwinPower Turbo benzinli motoru nefes kesen bir performans sunuyor.6 ileri düz vites ya da Drivelogic özellikle M çift debriyajlı vites, Aktif M Diferansiyel ve geniş bir devir aralığı 500 Nm’ye varan anlık hızlanma yapabilen BMW M2 Coupe, spor bir otomobilden bekleneni fazlasıyla karşılıyor. Mümkün olan en zor koşullarda bile rahat bir sürüş yapmanız için özel olarak tasarlanan BMW M2 Coupe, gelişmiş teknolojisi ve aks yükü dağılımı ile yarış kapasitesine sahip bir donanım sunuyor.

Yeni kasa BMW’yi uzun ya da kısa dönemli Akgün Motors’dan kiralayabilirsiniz.


0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem BMW M2 Coupe hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.

93 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page