top of page

Kiralık yeni kasa Mercedes

Mercedes hala en beğenilen araba markalarından biri. Yazın güneşli havanın keyfini çıkarmak, yeni yerleden keşfetmek için yeni kasa Mercedes kiralayın!

Akgün Motors'dan lüks tekne ve araba kiralayabileceğiniz gibi Mercedes'in en lük modellerini bulabilir ve dilerseniz uzun vadede dilerseniz de kısa vadede Mercedes kiralayabilirsiniz.

Eğer tatilinizi Bodrum'da gerçirmeyi planlıyorsanız, Akgün Motors'dan Bodrum'da da araç kiralaybilirsiniz.
Kiralık yeni kasa Mercedes'in özellikleri


Yeni kasa Mercedes C serisi, gözle görülür şekilde diğer Mercedes C serisi modellerinden çok daha geniş ve büyük olarak tasarlanmış. Böyle olduğu için de yeni kasa Mercedes’inizi ailenizle gittiğiniz seyahatlerde, daha uzun yollarda ve eğlence için doya doya hem uzun hem de kısa vadeli olarak rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Yeni kasa Mercedes C serisinin bu değişimini, diğer Mercedes modellerinden hızlıca ayırabilirsiniz. Çizgileri, kenarları, içbükey ve dışbükey yüzeyleriyle harika görünen yeni kasa Mercedes C serisi, zengin bir etkileşim sunuyor.Mercedes modelleri arasında klasikleşmiş 3B radyatör panjuru, merkezi yıldızlı sportif tasarımı, donanımı ve ön bölümde yer alan klasik yüzü Mercedes S serisi Sedan’ı diğerlerinden ayıran en önemli dış tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Gece ve gündüz fark edilir ölçüde far konturları, yalın ve net çizgileriyle yeni kasa Mercedes’i kiraladığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Arabada giderken müzik dinlemekten zevk alıyorsanız, yeni kasa Mercedes C serisi bunu da son derece keyifli hale getiriyor. Burmester Surround ses sistemi ile arabanın içinde keyifle müzik dinleyebileceğiniz bir teknoloji sunan Mercedes, bu sayede arabanın içini konser alanına dönüştürebiliyor.
Ayrıca Mercedes C serisi, ön camında yer alan gösterge paneli ile de teknoloji sınırlarını hayal noktasına taşıyor. Arabanın camında sanal göstergeleri görebiliyor ve yoldan ayrılmadan bunları kontrol edebiliyorsunuz. Yeni kasa Mercedes C serisinin en önemli ve konforlu özelliklerinden biri ise, kontrol düğmeli dokunmatik paneli. Vitesin olduğu bölümde yer alan bu kontrol panelinden arabanın bazı özelliklerini yönetebiliyorsunuz.

219 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page