top of page

Kiralık BMW 320İ M Sport

Bir BMW sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken bu lüks araba markasının hangi modelinin size uygun olduğunu belirlemek.

Hiçbir BMW’nin modeli geçmez ama size en uygun modeli bularak uzun dönem kiralayabilir ve otomobilin keyfini çıkarabilirsiniz.Özellikle size yaz kış eşlik edecek, motoru kuvvetli, rahat 3 serisi, sport line, luxury line ve M sport paket olarak üç ayrı kategoride sunuluyor. Gelin BMW 320 kiralamadan önce bu arabanın özelliklerine birlikte göz atalım.

1975 yılından bu yana üretilen BMW 3 serisi, hem spor hem de sedan yapısı ile herkes tarafından çok beğenilen bir model. Dinamik, rakipsiz ve mükemmel bir tasarıma sahip. Hem günlük kullanıma uygun, hem de size özel günlerde eşlik edecek kadar da rakipsiz. Optimum ağırlık dağılımı, klasik arkadan itiş sistemi ve BMW EfficientDynamics teknolojisine sahip güçlü, son derece verimli 320d, 316i, 330i gibi motorlar olağanüstü dinamikler ve düşük yakıt tüketimini garantiler. Akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi ile bu otomobil her zaman en uygun çekişi sunuyor.Kiralık BMW 320i M Paket


Akgüns Motors’da 2017 çıkışlı BMW 320İ M Paket’i hem uzun vadeli hem de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.


Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

Otomatik vitesli, full kaskolu, sedan BMW 320i M Paket’i hemen kiralayabilirsiniz.


Bu arabayı kiralamak için buraya tıklayın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-kiralik-araclar-otomobil-akguns-motors-kiralik-2018-model-sifir-bmw-3.20i-msport-492989560/detay


Diğer BMW yazılarımızı incelemek için buraya tıklayın.

https://www.akgunsmotors.com/arackiralamahakkindabilgiler/search/bmw


Diğer lüks araç modellerimizi hemen kiralamak için buraya tıklayın.

https://akgunsmotors.sahibinden.com


0543 387 39 87 ve 0533 922 97 89 numaralı telefondan bize ulaşarak hem BMW 320 hem de istediğiniz herhangi bir lüks otomobili en uygun fiyata isterseniz uzun isterseniz de kısa vadeli olarak kiralayabilirsiniz.
352 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page