top of page

Mercedes CLA araba kiralama

Mercedes, belki de en çok kiralanan araba markalarından biri. Konforu, tasarımı, güçlü motoru ve bir araba düşkününün hayallerini süsleyecek tüm özellikleri barındırdığı için, araba kullanmaktan keyif alanlar mutlaka bir Mercedes sahibi olmak ister.Akgün Motors, olarak bu hayalinizi gerçekleştiriyoruz ve size uygun fiyatlı kiralık Mercedes modelleri sunuyoruz.Bir çok Mercedes modelimizi incelemek için sitemizdeki modellere göz gezdirmeniz ve kiralık lüks arabalarımız hakkında fikir edinmek için de yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Kiralık Mercedes CLA Mercedes'in en çok kiralanan araba modellerinden biri olduğunu söyledik. Pekiyi bunun nedeni nedir? Mercedes'in bu kadar başarılı olmasının nedeni, elbette yazılara sığmayacak kadar büyük bir deneyim ve geçmiş barındırıyor.

Şehir içinde kullanıma son derecede uygun, duruşu ile kalbinizi fetheden ve hem iş toplantılarında hem de günlük yaşantınızda son derece size ayak uyduracak olan Mercedes CLA modeline aşık olacaksınız.Daha önce Mercedes kullandıysanız bu tutkuyu biliyorsunuzdur. Diğer tüm araba markalarından farklı olan Mercedes'in yeni CLA modeline yakından bakarken bu arabaya bir kez daha aşık olacağınızı garanti ediyoruz.

Kiralık Mercedes CLA Şimdi sözü fazla uzatmadan, Akgün Motors'dan güvenle ve uygun fiyata, isterseniz uzun isterseniz de kısa vadede kiralayacağınız Mercedes CLA'yı anlatalım. Kelimenin tam anlamıyla benzersiz bir deneyim yaşayacağınız Mercedes CLA, dinamik coupe şeklinde ama dört kapılı olarak dizayn edilmiş. Bu da otomobile son derece spor bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda aile tipi kullanıma da çok uygun olduğunu gözler önüne seriyor. 2.0 litrelik motor hacmi ve 210 HP özellikleriyle alanının en üstün performansını sergileyen Mercedes CLA, 6.2 yakıt tüketimi ve üstün yol tutuşu ile de güvenli bir sürüş sağlıyor.

İlk bakışta diğer Mercedes modellerinden kolaylıkl ayırt edebileceğiniz Mercedes CLA, yumuşak biçimde arkaya uzanan tavanı ve etkileyici spoyler tasarımı ile eşsiz bir görünüm oluşturuyor.Vurgulu hatları ve sportif ön kısmı ile dominant bir karakteri olan Mercedes CLA, çarpıcı ön tamponu ve elmas görünümlü redyatörü ile de kendine hayran bırakıyor.Kiralık Mercedes CLA Mercedes CLA'nın iç tasarımı da en az dış tasarımı kadar mükemmel. Modern lüks dış tasarımın kesintisizce içeriye doğru akan dizaynı, ergonomik kokpiti sayesinde net bir sürüş deneyimi sunuyor. Gümüş krom renginde çok sayıdaki kumanda elemanı ile sürüşünüzü keyifli hale getiren Mercedes CLA, bağımsız medya ekranıyla tüm ihtiyacınızı karşılıyor.

30 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page